BCAA + GLUTAMINE XPRESS 600G

25,20 

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Najdôležitejšie voľné aminokyseliny v jedinej formule

10.000 MILIGRAMOV!
MEGA DÓZA!
POMER 1:1!
OBOHATENÝ O TAURÍN!
FORMULA BEZ OBSAHU CUKRU!

 
Leucín, izoleucín a valín patria do skupiny aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) podporujúcich rast svalovej hmoty. BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín v ľudskom organizme, čo znamená, že si ich telo nedokáže samo vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je každodenná strava, alebo doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35% zásob esenciálnych aminokyselín svalových bielkovín. Glutamín patrí v kruhu športovcov medzi najpopulárnejšie účinné látky. Nemôže chýbať ani v našej formule. Ako dodatok, produkt BCAA+GLUTAMINE EXPRESS je obohatený aj o taurín.Kombinácia vysokej dávky BCAA a glutamínu v pomere 1:1 v tomto vedecky vyvinutom prášku pomáha pri regenerácii svalstva počas tréningov pri vysokej intenzite a po nich, predchádzajúc tak nežiadanému odbúravaniu svalovej hmoty.
Odporúčané dávkovanie:
Vymiešajte denne jednu dávku (12 g – 1 dávkovaciu odmerku), prášku BCAA+Glutamin Xpress v 600 ml vody. Konzumujte v čase okolo tréningu/alebo počas tréningu, alebo k jedlu.
Informácia pre alergikov:
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov.   
Upozornenie:
Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!  
Príchute:
Citrus mix, Long Island, Mojito, Dyňa červená, Ovocná žuvačka, Lime, Jablko
Balenie:
300 g – 25 dávok

Ďalšie informácie

Príchuť

, , , , ,