Beta Alanine 300 g

16,92 

Dostupné u nášho dodávateľa

Popis

Zvyšovanie hladiny karnozínu prostredníctvom potravinových doplnkov je stále bežnejšie medzi športovcami a v kulturistike. Beta Alanín a L-histidín sú funkčné aminokyseliny, ktoré spolupracujú pri zvyšovaní koncentrácie karnozínu vo svaloch. Karnozín možno nájsť v kostrovom svalstve, a to predovšekým v rýchlych svalových vláknach.Aminokyseliny beta alanín a L-histidín sú prekurzormi dipeptidu karnozínu.Balenie: 300 g (75 denných dávok)Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 2 g prípravku (polovica odmerky=polovica polievkovej lyžice) so 400 ml vody alebo nealkoholického nápoja. Užívajte 2 dávky denne.Používajte presné váhy na odmeranie dávky. Urobili sme všetko pre to, aby ste mohli odmerať presné množstvo pomocou odmerky, ale to sú len približné merania, ktoré nenahradia overené meracie zariadenie.Zloženie: Beta alanín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý).

Priemerná výživová hodnota

Veľkosť 1 dávky: 2 g / Denná dávka: 2 x 2 g Počet denných dávok v balení 300 g: 75

 
100 g
RVH%* 100 g
4 g
RVH%* 4 g

Energia
0 kJ0 kcal
0%
0 kJ0 kcal
0%

Tuky – z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g 0 g
0%0%
0 g0 g
0%0%

Sacharidy – z toho cukry
0 g0 g
0%0%
0 g0 g
0%0%

Bielkoviny
0 g
0%
0 g
0%

Soľ
0 g
0%
0 g
0%

*RVH: Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).**: RVH nie je stanovené.

Účinné látky

 
v 2 g prášku
v 4 g prášku

Beta alanín
2 g
4 g

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, sóju, vajcia, lepok, horčicu.
Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C, mimo vlhkého prostredia, dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom a dózu vždy dobre uzavrite!