Caffeine 90 kaps- Swedish Supplements

14,60 

Dostupné u nášho dodávateľa

Popis

Popis produktu
Kofeín je pravdepodobne najobľúbenejšou a najviac užívanou látkou na svete pre energiu a zvýšený výkon. Používanie kofeínu je rozšírené počnúc od kávy, kultúry čajových nápojov až po energetické nápoje a shoty.
Kofeín pomáha zvýšiť sústredenie, energetickú úroveň aj výkon. Je vhodné užívať ho 30-40 minút pred začiatkom tréningu. Tolerancia kofeínu je u každého človeka iná. Aby ste predišli nežiaducim účinkom je potrebné dodržiavať základné zásady. Sledujte si príjem kofeínu aj z iných zdrojov (káva, čaj). Neužívajte kofeín krátko pred spaním, aby ste predišli nespavosti. Predávkovanie kofeínom sa prejavuje problémami so zaspávaním, bolesťami hlavy, búšením srdca a nevoľnosťou.
Výhody:

Až 200 mg kofeínu v kapsule
balenie obsahuje 90 dávok
Podporuje koncentráciu a prináša energiu 

Dávkovanie
Užívajte 1 kapsulu v čase, keď potrebujete zvýšiť energiu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.

Počet dávok v balení: (90 kaps.)
90

Kofeín
200 mg

Zloženie
Bezvodý kofeín, plnivo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (ryžový extrakt a ryžový koncentrát), kapsula (obal kaspule hovädzia želatína, farbivo oxid titaničitý).

Upozornenie
Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vysoký obsah kofeínu. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, dobre uzavreté, mimo dosahu detí.

Výrobca
Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden