Citrulline Malate 90 kapsúl

14,08 

Dostupné u nášho dodávateľa

Popis

1 dávka (3 kapsuly) obsahuje:

3300 mg L-citrulín-malát

L-citrulín je neesenciálna (podmienečne esenciálna) aminokyselina, stopový prvok, ktorú telo nemôže produkovať v dostatočnom množstve, typicky v období s väčšou námahou, a práve preto môže byť jeho doplnenie nevyhnutné. Pokiaľ ide o ovocie, citrulín sa nachádza vo veľkom množstve napríklad v melóne. Synergická kombinácia L-citrulínu a kyseliny jablčnej je L-citrulín malát. Kyselina jablčná (malát) je organická kyselina, ktorá sa nachádza v prírode (napríklad v jablku). Z aminokyseliny L-citrulín sú vyrobené aminokyseliny L-arginín a L-ornitín.Je to receptúra veľmi populárna medzi športovcami.Citrulín malát odporúčame:

pre tých, čo robia vytrvalostné športy
pre tých, čo robia kulturistiku
pre tých, čo robia funkčný tréning
pre tých, čo sú citliví na doplnky

Citrulline Malate rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.
Balenie: 90 kapsúl (30 dávok)
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsuly najmenej 30 minút pred tréningom s tekutinou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Zloženie: L-citrulín (43,8%), kyselina jablčná (43,8%), kapsula [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Priemerná výživová hodnota

Veľkosť 1 dávky: 3 kapsuly / Počet dávok v balení 90 kapsúl: 30

 
100 g
RVH%* 100 g
3 kapsuly
RVH%* 150 g

Energia
569 kJ/131 kcal
6,7%
9 kJ/2 kcal
0,1 %

Tuky- z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g0 g
0%
0 g0 g
0%

Sacharidy- z toho cukry
0 g0 g
0%
0 g0 g
0%

Bielkoviny
0 g
0%
0 g
0%

Soľ
0 g
0%
0 g
0%

*RVH: Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).**: RVH nie je stanovené.

Ďalšie aktívne látky

 
3 kapsuly

Citrulín malát (1:1)
3300 mg

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.
Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.
Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.