Animal BEEF Protein od Best Nutrition

26,15 

Dostupné u nášho dodávateľa

Kategórie: Značka:

Popis

Popis produktu
Nové lepšie zloženie, väčšie balenie a výborná akciová cena !!!
Najpredávanejší hovädzí proteín na Slovensku !!! BV 115.
Výhody:

Obsahuje až 90 g bielkovín na 100 g.
Multifunkčný peptidovo – aminokyselinový prípravok z hydrolyzovaného hovädzieho mäsa unikátnej kvality s prídavkom hydrolyzovaného vaječného albumínu pre zvýšenie biologickej využiteľnosti v organizme.
Tento matrix zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus.
Animal BEEF protein je vhodný najmä pre športovcov, ktorí potrebujú výživový doplnok na podporu rastu svalovej hmoty.
Keďže prípravok neobsahuje mliečne proteíny, je zvlášť vhodný pre vyrysovanie svalov pod tenkou pokožkou.

Vysvetlenie BV:
Vedecky formulovaná kombinácia živočíšnych hydrolyzátov použitá v prípravku Amino BEEF 5000, (podložená výsledkami dlhodobého výskumu MAX PLANKOVHO inštitútu v Nemecku), dosahuje doteraz najvyššiu publikovanú biologickú hodnotu BV medzi známymi živočíšnymi (beef) preparátmi. Týmto zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus.
Nie nadarmo mali ťažko pracujúci v anglicky hovoriacich krajinách príslovie steak & egg power back. Totíž zmes aminokyseliny z bielkovín mäsa spolu s prídavkom aminokyselín pochádzajúcimi z vajca majú až o 25% vyššiu biologickú hodnotu ako je to v prípade keď sa použije ako zdroj aminokyselín len čiste hovädzie mäso (BV 92). Tabletka obsahuje krátke, rýchlo resorbovateľné peptidy na naštartovanie anabolickeho metabolizmu tesne po tréningu. Dlhé  nahydrolyzované bielkovinové reťazce zabezpečujú dodávku potrebných stavebných aminokyselín v prvých fázach rastu svalov, prípadne regenerácie.

hydrolyzát kolagénu BV 0
hydrolyzát mäsový BV 92
hydrolyzát mäsový obohatený o vaječný hydrolyzát BV 115

Dávkovanie
25 g = 2 kopcovité polievkové lyžice (2 odmerky – priložené v balení) rozmiešať v 250 ml vody,  2 x 25 g denne podľa potreby.

Tabuľka nutričných hodnôt

Počet dávok v akciovom balení:80

Nutričné hodnoty:
na 1 porciu (25 g)

Energetické hodnoty
408 kJ/96 kcal

Tuky
0,7 g

Sacharidy
0,2 g

Bielkoviny
22,3 g

Zloženie
Beef protein hydrolyzed 80%, Egg albumin 20%, flavour, sucralose Splenda®, acesulfam K.

Ďalšie informácie

Príchuť