Beef Protein 500 g

17,75 

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

85% Beef Protein Blend**
Proteínový obsah zložený výlučne z hydrolyzovaného proteínu s pridanými aminokyselinami L-glutamínom a L-arginínom
Bez pridaného kreatínu
Nízky obsah tuku
Bez cukru*
Bez laktózy*
Bez lepku

*Tvrdenie platí pre nápoj pripravený s vodou, pripravený na konzumáciu.**Táto informácia platí pre príchuť vanilka-škorica. Produkt s jahodovou príchuťou obsahuje 84% a kokos-čokoláda 77% zmesi Beef Protein Blend.
Hydrolyzovaná proteínová preptidová formula pochádzajúca z hovädzieho so špeciálnou zložkou aminokyselín.
Hovädzí proteín je lepšie stráviteľný zdroj proteínu ako je nízkotučné hovädzie mäso (napr. Steak), dobre sa absorbuje a ako živočíšny proteín má vynikajúcu biologickú hodnotu.
Hoci má produkt nízky obsah tuku (0,6 g / 1 dávka), kokosový tuk, ktorý obsahuje je vynikajúcim zdrojom MCT (triglyceridy so stredným reťazcom).
1 dávka (30 g):

26 g bielkovín

Pre koho odporúčame Beef Protein?

Beef Protein je vynikajúcim zdrojom bielkovín pre všetkých, prispieva k udržiavaniu zdravých kostí a svalov, ako aj k ich rastu
pre tých, ktorí chcú nemliečne proteíny
ak držíte paleo diétu
pre tých, ktorí držia bezmliečnu diétu
pre tých, ktorí sú citliví na laktózu
pre tých, ktorí sú citliví na lepok

Beef Protein rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.
Balenie: 1816 g (60 dávok)
Príchute: jahoda, vanilka-škorica, čokoláda-kokos
Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (30 g = 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice) s 250 ml vody. V tréningové dni užívajte minimálne 2 dávky. Jednu dávku 45 minút po tréningu a ďalšiu medzi jedlami. V netréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku večer. Pre najlepšie výsledky používajte mixér alebo šejker.PRÍCHUŤ ČOKOLÁDA-KOKOSZloženie: Beef Protein Blend 77% (hydrolyzovaná bielkovina, L-glutamín, L-arginín), nízkotučný kakaový prášok, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), arómy, maltodextrín, emulgátor: lecitíny (sója), zahusťovadlá (celulózová guma, karagénan), krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ, sladidlo (sukralóza).
PRÍCHUŤ JAHODAZloženie: Beef Protein Blend 84% (hydrolyzovaná bielkovina, L-glutamín, L-arginín), zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), arómy, maltodextrín, zahusťovadlá (celulózová guma, karagénan), emulgátor: lecitíny (sója), krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], kyselina (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), soľ, farbivo Allura červená AC**.
PRÍCHUŤ VANILKA-ŠKORICAZloženie: Beef Protein Blend 85% (hydrolyzovaná bielkovina, L-glutamín, L-arginín), zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), maltodextrín, arómy, zahusťovadlá (celulózová guma, karagénan), emulgátor: lecitíny (sója), škorica, krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ, sladidlo (sukralóza), farbivo (tartrazín)**.
**Tartrazín, Allura červená AC : môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Priemerná výživová hodnota

Veľkosť 1 dávky: 30 g / Denná dávka: 2 x 30 g (60 g) / Počet dávok v balení 1816 g: 60

 
100 g
RVH%*(100 g)
30 g
60 g

Energia
1682 kJ396 kcal
20%
505 kJ119 kcal
1009 kJ238 kcal

Tuky- z toho nasýtené mastné kyseliny
2,0 g0,9 g
3%5%
0,6 g0,3 g
1,2 g0,5 g

Sacharidy- z toho cukry
6,7 g0,6 g
3%<1%
2,0 g<0,5 g
4,0 g<0,5 g

Bielkoviny
87 g
174%
26 g
52 g

Soľ
1,3 g
22%
0,39 g
0,78 g

*RVH: Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).Bez lepku: < 20 mg lepku/kg práškuBez cukru: < 0,5 g cukru/100 ml hotového nápoja.Nízky obsah tuku: <1,5 g tuku/100 ml hotového nápoja.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Ďalšie informácie

Príchuť

,